Kontaktpersoner i Lier Svømmeklubb

Her finner du alle sentrale kontaktpersoner i Lier Svømmeklubb.

 

 

Navn

E-post

Telefon

Trenerteamet 

 

 

 

Hovedtrener

Oddvar Borgstrøm

oborg@ebnett.no 

416 98 763

20140128_171217.jpg

Jeg heter Oddvar Borgstrøm og er 56 år. Jeg er gift med Nina og har bodd i Drammen i 25 år. Jeg jobber som lærer på Tranby ungdomsskole.

Opprinnelig kommer jeg fra Odda i Hardanger hvor jeg begynte som trener og har siden vært det i inn- og utland.

Jeg har hatt den glede av å jobbe sammen med svømmere på høyt internasjonalt nivå og vært landslagstrener. Det jeg ønsker i Lier svømmeklubb er å engasjere meg i den enkelte utøver og å starte en prosess som utvikler hele mennesket. Jeg vil ha med medlemmene uansett hvor mye de vil trene og konkurrere i klubben. Alle er med på å skape et stabilt og trygt miljø som skal bidra til gode sosiale og sportslige resultater. Gjennom min idrettslige utdannelse og lange erfaring er det å gjøre "riktige valg" i ung alder og å jobbe inn gode holdninger til trening og samhandling det som får frem de beste resultatene. Gjennom å strukturere hverdagen gir det ofte gode resultater både på skolen og i idretten.

Jeg ønsker et godt samarbeid med utøver, foresatte og klubb.

 

Leder for svømmeskolen

Charlotte Rendalsvik

c.rendalsvik@gmail.com

922 01 410

 

 

Styret

 

 

 

Leder

Charlotte Rikarsen charlotte@storms.no  934 39 642

Nestleder

Pål Grothe

pal.grothe@forsvarsbygg.no

952 36 698

Styremedlem

Trygve Iversland 

trygve.iversland@gmail.com

932 48 349

Styremedlem

Karianne Bjerknes

karianne.bjerknes@gmail.com

 

Sekretær

Kjersti Eide

kjersti.k.eide@gamil.com 

936 55 381

Kasserer

Marianne Engebretsen

marianne.engebretsen@sbsb.no

 

Varamedlem

Bente Bakk-Kristiansen

bente@bakk-kristiansen.no 

909 98 187

Varamedlem

Kari Mette Røgeberg karimette.rogeberg@gmail.com  

 

 

 

 

Sportslig utvalg

 

 

 

 Leder

Rune Brath

 rune.brath@toyota.no  

982 15 555

 Hovedtrener

Oddvar Borgstrøm

oborg@ebnett.no 

416 98 763

 Styret

Bente Bakk Kristiansen

bente@bakk-kristiansen.no 

909 98 187

Svømmer

Amund Grothe

 

 

Svømmer

Linde Giil Fugleberg

 

 

 

 

 

 

Støttefunksjoner

 

 

 

Medlemsansvarlig

Trygve Iversland

liersvk.medlem@gmail.com

932 48 349

Oppmann C og D partiet

Anne Flatekval

anne.flatekval@lierskolen.no

 

Oppmann A og B partiet

Asbjørn Andersen

asbjorn.andersen@kongsberg.com

913 29 509

Arrangement komite (leder)

Kristin Fjeld Hagen

fjeldkristin@gmail.com